Unique Logo

Ürünlerimiz > Ekipmanlar > Kesme > UC-04
UC-04

UNIQUE DÜZ ve ÇİFT TIRNAKLI KESİM MAKİNESİ

1,5-4 pt. 8-50 mm

  • Ambalaj kesim kalıpları imalatında kullanılan pratik ve hızlı kesim makinesidir.
  • 8 - 50 mm yükseklikte 1,5-4 pt. (0,50 - 1,42 mm) kalınlığında bıçak, pilyaj, perforaj, kombi v.b. kalıp malzemelerini düz ve çift tırnaklı olarak kesmek mümkündür.
  • Bu makine, yüksek eksantrik gücü sayesinde ard arda sorunsuz kesim yapma imkanı sunar.
  • Tırnaklı kesimlerde tırnak açısı 54 derecedir. (Opsiyonel olarak, diğer açılarda da kesme ağızları yapılabilir)

KESİM HASSASİYETİ

Çift tırnaklı modelimizde, kesim hassasiyetini artırmak için kesim öncesi bıçak tutma sistemi mevcuttur. Bu sistem sayesinde, çok küçük parçaları dahi kaydırmadan kesebilir ve fireyi en aza indirebilirsiniz.

DİJİTAL KUMPAS

Kesim işlemi için ihtiyacınız olan pozalama cetvel sistemi dijital olup, 0,01 mm hassasiyetle 500 mm'ye kadar (500 mm - 1000 mm opsiyonel) kesimler yapabilirsiniz. Dijital kumpas ile kesim, hızlı ve net sonuçlar sağlar.

DAYANIKLI ve UZUN ÖMÜRLÜ

Makine gövdesi, uzun yıllar aşınma ve darbelere karşı dayanıklı olması için çelikten yapılmıştır. İç kızak sistemleri çok hassas taşlanmıştır. Dolayısı ile, kesme ağızlarının ömrü uzamış ve kesim hassasiyeti artmıştır.PASLANMA ve AŞINMAYA SON

Makinenin tüm parçaları, uzun yıllarpaslanma ve aşınmaya dirençli özel bir kaplama türü olan CrN (Krom Nitrür)ile kaplanmıştır. Unique markalı makinelerin tüm eksantrik sistemlerindeki yataklamalar, kaliteli rulmanlar kullanılarak yapılmışve zamanla oluşabilecek aşınma boşlukları engellenmiştir.

TİTANYUM NİTRÜR KAPLAMA

Kesme ağızları, toz metal ürünü ithal çeliklerden yapılmakta ve kesim için en uygun ısıl işlemlerden geçirilmektedir. Kesme ağızlarının aşınma ve kesme dayanımı artırılmak için bütün bıçaklar TiN ile (Titanyum Nitrür) kaplanmaktadır. TiN kaplama, kesme sayısında %50 ila %70 artış sağlanmakta ve yan aşınmalardan koruduğu için de, bıçak ömrünü 4-5 kat artırmaktadır.

Bu makine 1 yıl garantilidir.

 


UC-04 PDF


Teknik Özellikleri
BIÇAK CİNSİ
KESİM YÜKSEKLİĞİ
TIRNAK AÇISI

CETVEL
KESİM AĞZI ÖMRÜ
BİLEME OPSİYONU
HASSASİYET
BOYUTLAR
AĞIRLIK
 
3-4 pt
23,8-50 mm
54° (54+9 Çift Açı VE 42° Opsiyonel)
500 mm Dijital
200.000
0,15 mm X 10 defa
0,01 mm
300 x 900 x 550 mm
45 kg