Unique Logo

Ürünlerimiz > Ekipmanlar > Kesme & Rotary > URC-01
URC-01

ROTARY DÜZ ve TEK TIRNAKLI KESİM MAKİNESİ

HIZLI ve HASSAS

  • URC-01, rotary kalıplarında kullanılan radyal ve düz, bıçak pilyaj, perforaj v.b. kalıp malzemelerinin düz ve tek tırnaklı kesiminde kullanılmaktadır.
  • Makine üzerindeki özel pozalama aparatı, radyal bıçaklara da pozalama yaparak seri bir şekilde kesim olanağı sağlar.

DAYANIKLI ve UZUN ÖMÜRLÜ

Üzerinde kullanılan 600 mm ince ayarlı hassas mekanik kumpas, darbelere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu için tercih edilmiştir. Makinenin gövdesi, uzun yıllar aşınma ve darbelere dayanıklı olması için çelikten yapılmış olup, iç kızak sistemleri hassas taşlanmıştır. Bu sayede kesme ağızlarının ömrü uzamış ve kesim hassasiyeti artırılmıştır.

PASLANMA ve AŞINMAYA SON

Makinenin tüm parçaları, uzun yıllar paslanma ve aşınmaya dirençli özel bir kaplama türü olan CrN (Krom Nitrür) ile kaplanmıştır. Unique markalı makinelerin tüm eksantrik sistemlerindeki yataklamalar, kaliteli rulmanlar kullanılarak yapılmış ve zamanla oluşabilecek aşınma boşlukları engellenmiştir.TİTANYUM NİTRÜR KAPLAMA

Kesme ağızları, toz metal ürünü ithal çeliklerden yapılmakta ve kesim için en uygun ısıl işlemlerden geçirilmektedir. Kesme ağızlarının aşınma ve kesme dayanımı artırılmak için bütün bıçaklar TiN ile (Titanyum Nitrür) kaplanmaktadır. TiN kaplama, kesme sayısında %50 ila %70 artış sağlanmakta ve yan aşınmalardan koruduğu için de, bıçak ömrünü 4-5 kat artırmaktadır.

Bu makine 1 yıl garantilidir.

 


URC-01 PDF


Teknik Özellikleri
BIÇAK CİNSİ
KESİM YÜKSEKLİĞİ
TIRNAK AÇISI

CETVEL
KESİM AĞZI
BİLEME OPSİYONU
HASSASİYET
BOYUTLAR
AĞIRLIK
 
3-4 pt
23,8 - 50 mm
28° (54, 54+9 Çift Açı ve 42° Opsiyonel)
500 mm Dijital
200.000
0,15 mm X 10 defa
0,01 mm
200 x 900 x 400 mm
30 kg